, 11 Червня
booked.net

Координаційний Штаб з питань поводження з військовополоненим провів виїзну зустріч на Гайсинщині

Представники Консультаційного центру Центрального регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який базується у Вінниці, провели виїзну зустріч у Гайсинському районі, на якій були присутні більше сотні осіб – родин зниклих безвісти та полонених військовослужбовців.

На запитання близьких відповідали представники Координаційного штабу, обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, Збройних Сил України, а також депутат Вінницької обласної ради Віктор Пигуля разом з головою Гайсинської районної ради Віталієм Савчуком.

Штаб з питань поводження з військовополоненим провів виїзну зустріч на Гайсинщині

Теми, які цікавили рідних військовослужбовців – це обміни полонених, повернення тіл загиблих та рух кримінальних проваджень. Зокрема, обговорили встановлення статусу та пошук безвісти зниклих військовополонених.

Основна ідея – приїхати до тих, хто не може приїхати до нас. У багатьох людей немає фізичної можливості їхати зі свого села чи міста у інше місто, а то і область. Тому ми влаштовуємо виїзні прийоми. Необхідні представники сил оборони та консультанти нашого центру виїжджають у зазначене місце і проводять там консультації, а також збирають заявки для подальшого контакту з людьми, – говорить керівниця Консультаційного центру Центрального регіону Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, депутатка Вінницької міської ради Юлія Приймак.

Штаб з питань поводження з військовополоненим провів виїзну зустріч на Гайсинщині

За її словами, Україна постійно оновлює реєстр військовополонених та зниклих безвісти. Поранених та з важкими хворобами виводять в окремі категорії. Водночас це не гарантує швидкого звільнення з полону. За наявності у рідних будь-якої інформації про полонених і зниклих безвісти, її потрібно повідомляти в НІБ та в інші відповідні структури.

Вінницький регіональний Консультаційний центр обслуговуватиме п’ять областей:

  • Вінницьку,
  • Житомирську,
  • Чернівецьку,
  • Хмельницьку,
  • Черкаську.

Штаб з питань поводження з військовополоненим провів виїзну зустріч на Гайсинщині

Звертатися по допомогу можуть і мешканці цих регіонів. Вінницька міська рада надала фінансову підтримку на утримання Консультаційного центру.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня