, 10 Червня
booked.net

Представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими провели у Вінниці зустріч із рідними Захисників

У Центральному регіональному представництві Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими відбулась зустріч з родинами зниклих безвісти та військовополонених захисників.
На зустрічі були присутні представники Координаційного Штабу, Збройних Сил України, Національної поліції та Служби Безпеки України.

“Найбільше рідних українських оборонців цікавили перспективи звільнення своїх рідних, пошук тіл загиблих, особливості тестів ДНК, а також механізм юридично правильного спілкування з військовими частинами, в яких служать зниклі бійці”, – зауважує керівниця Консультаційного центру Центрального регіону Координаційного штабу, депутатка Вінницької міської ради Юлія Приймак.

За її словами, поговорили також про небезпеку поширення або передавання невідомим особам персональної інформації конкретних полонених. Це може суттєво ускладнити процес повернення воїнів додому.

Нагадаємо, 8 грудня, у Вінниці відкрили Консультаційний центр Центрального регіону Координаційного штабу поводження з військовополоненими, який працюватиме для мешканців 5 областей. Його головна місія – повернення українських військових та цивільних з полону.

У Консультаційному центрі Центрального регіону є можливість як отримати консультацію телефоном, так і записатися на особисту зустріч.

Телефон приймальні Консультаційного центру Центрального регіону: 0 800 200 606

Час роботи: з 10:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю.

Адреса Консультаційного центру Центрального регіону: 21000, м. Вінниця, вул. Театральна, 15 (прийом за попереднім записом).

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня