27 Червня
booked.net

Двоє мешканців Хмільницької громади отруїлися грибами

Потерпілими від отруєння грибами стали 21 та 52 річні жителі Хмільника, – повідомляють у Хмільницькій РДА.

Хмільничани споживали консервовані опеньки. Наразі вони госпіталізовані у відділення анестезіології та інтенсивної терапії  Хмільницької лікарні, стан їх середньої важкості, – інформують на сайті Хмільницької районної державної адміністрації.

Загалом по Вінницькій області з початку року від отруєнь грибами потерпіло – 14 осіб з них 3 дитини.

Останні новини

Новини

26 Червня
25 Червня
24 Червня
23 Червня
22 Червня
19 Червня
18 Червня