медицина
Відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали п’ять відділень КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради». Це відділення черепно-лицьової хірургії, онкогематологічне відділення, педіатричне відділення №2, хірургічне відділення №1 (гнійної хірургії), хірургічне відділення №2.
14 січня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступник Ігор Івасюк відвідали Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей. У закладі оглянули стаціонарне й амбулаторне відділення, кабінети реабілітації, ознайомилися з реалізацією проєкту «Школа супергероїв» та поспілкувалися з колективом і маленькими пацієнтами.
Згідно з постійним моніторингом стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19.
Вінницькі медики успішно здійснили першу у 2025 році трансплантацію нирки - цього разу від померлого донора.
Ладижинська міська лікарня отримала реабілітаційний пакет Національної служби здоров'я України, що дозволить отримати державне фінансування реабілітаційних послуг, які надаються відділенням відновного лікування та профілактики професійної захворюваності. Про це повідомляє секретар Ладижинської міської ради Олександр Коломієць.
Вінничан запрошують на тренінг «Домедична допомога. Серцево-легенева реанімація», який відбудеться в неділю 12 січня.
Будівництво Вінницького регіонального лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології стало одним із наймасштабніших медичних проєктів в Україні. Зведення та оснащення будівлі тривало шість років, а тепер в нове приміщення поступово переїздить персонал закладу, розпочинається прийом пацієнтів.
У Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19.
23 грудня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив контракт директорці Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей Ларисі Мовчан. Вона продовжить очолювати заклад.
Наразі вже надійшло 8 із 20 фізіотерапевтичних столів, які Вінниця безкоштовно отримує завдяки партнерській домовленості з містом-побратимом Карслруе. Нагадаємо, це стало результатом нещодавнього робочого візиту до Німеччини очільника громади Сергія Моргунова. До речі, ці реабілітаційні столи для Вінниці виготовляють на одному з підприємств Карлсруе за кошти німецьких спонсорів. Їх направлять до лікарень, в яких проходять реабілітацію пацієнти з різними медичними станами – переважно наші воїни.










