медицина
Восени люди збирають врожаї й прибираючи свої угіддя не рідко вдаються до спалювання органічних відходів – сухої рослинності. Дим, в якому містяться різні токсини, – надзвичайно шкідливий як для довкілля, так і для здоров’я людей, провокуючи низку хвороб, які можуть турбувати довгі роки. У групі ризику діти, алергіки та люди з хронічними захворюваннями органів дихання, розповідає завідувачка терапевтичного відділення університетської клініки, кандидат медичних наук Олександра Клекот.
З настанням грибного сезону у Вінницькій області почастішали випадки отруєння грибами. На стаціонарному лікуванні перебувають 11 осіб.
У поліцейському кінологічному центрі з’явився новий вихованець – лабрадор Арні. Він приїхав до нас з Одеси і вже активно проходить підготовку. Перше знайомство «чотирилапого терапевта» з пораненими бійцями, які перебувають на лікуванні у відомчому шпиталі Вінниці, планується вже найближчим часом.
У межах проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, для поліклініки Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова придбали багатомісні посилені секції для зон очікування.
У терапевтичному відділенні Міської клінічної лікарні №1 завершили другу чергу ремонту – на четвертому поверсі. Для пацієнтів забезпечили сучасні та комфортні умови перебування в стаціонарі.
20 серпня у Вінниці Національна служба здоров’я України за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) провела зустріч з головами територіальних громад і надавачами спеціалізованої медичної допомоги Вінницької області. На ній обговорили результати аналізу надання перинатальної допомоги та маршрутів пацієнтів за напрямами «Пологи» та «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».
Реабілітаційне відділення невдовзі почне роботу у Ладижинській міській лікарні. Зараз у приміщенні тривають ремонтні роботи. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
У медичному закладі збільшили кількість ліжко-місць та обладнали додатковий простір з урахуванням вимог інклюзивності.
Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та ветеранів Ігор Грубеляс став гостем програми «Актуальне інтерв'ю» на телеканалі «Вінниччина».
Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова уклала тристоронню угоду про співпрацю з ТОВ Velta Medical та Благодійним фондом «Коло» для надання якісної та вчасної медичної допомоги пацієнтам, які постраждали від війни. Це – важливий крок у розвитку щелепно-лицевої хірургії регіону, зазначають в медичному закладі.










