медицина
Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш повідомив, що за результатами службової перевірки, проведеної за дорученням міського голови Сергія Моргунова, ухвалено рішення про звільнення директора Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології Ігора Данильчука та декількох інших посадових осіб.
До Вінниці прибув ще один гуманітарний вантаж від міста-побратима Нансі. Цього разу французькі волонтери передали допомогу вантажівкою загальною вагою понад 9,8 тонни.
У Вінниці за два роки встановили 746 сонячних панелей на дахах медичних закладів. Адже стабільне електропостачання особливо важливе для лікарень.
Мобільна команда організувала медичну акцію у селищі Стрижавка Вінницького району. Поблизу місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини розгорнули «Майданчик здоров’я», де усі охочі мали змогу пройти тестування на COVID-19, виміряти артеріальний тиск, рівень цукру в крові, визначити індекс маси тіла, зробити електрокардіограму, отримати щеплення від дифтерії та правця.
Пересувний мамограф «Квітка» Подільського регіонального центру онкології у березні продовжує виїзди у територіальні громади Вінницької області.
У Вінницькій громаді продовжують дбати про фізичне та ментальне здоров’я мешканців, попри складні умови війни.
24 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк з робочою поїздкою побували в Могилів-Подільській територіальній громаді. Разом з головою районної ради Іваном Телеватюком та міським головою Геннадієм Глухманюком вони ознайомилися з діяльністю медичного фахового коледжу.
У Вінниці триває робота над створенням сімейного медичного центру, який стане ще одним важливим кроком у розбудові доступної та якісної муніципальної медицини. В одному місці зможуть отримувати допомогу жінки, діти та підлітки. Реалізація цього проєкту є частиною пріоритетного напряму роботи міської ради «Турбота» та спрямований на покращення доступу мешканців до якісних медичних послуг. 19 лютого концепцію і функціонал закладу обговорювали на зустрічі з медичною спільнотою.
Під час робочої поїздки до Шаргородської громади голова обласної Ради Вячеслав Соколовий ознайомився роботою міської лікарні та поспілкувався з колективом медичного закладу. Там з минулого року почали надавати реабілітаційні послуги, створено амбулаторію та стаціонар на 20 ліжок.
На Вінниччині перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на 37%. За оцінками медиків, область виходить на пік захворюваності.










