медицина
Вінниччина перетнула епідпоріг захворюваності на грип й ГРВІ. Загалом захворіло 10 034 людини, з яких 58% – діти.
На Вінниччині значно зріс рівень захворюваності на грип та ГРВІ.
У КНП «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня» відкрили соляну кімнату. Вартість проєкту склала один мільйон грн.
У рамках конкурсу Вінницької обласної Ради «Безпечні стійкі громади» Козятинська міська рада реалізувала проєкт із облаштування реабілітаційного відділення у Козятинській центральній районній лікарні. У придбання 15 одиниць високотехнологічного обладнання, необхідного для відновлення рухової активності пацієнтів, було інвестовано 1 млн 700 тис. грн. Фінансування здійснювалося коштом обласного та міського бюджетів, а також власних коштів лікарні. Про це повідомляє секретар Козятинської міської ради Ірина Репало.
Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології презентував свої результати на щорічному з’їзді Асоціації серцево-судинних хірургів України. Заклад представили медичний директор Володимир Гладких та завідувач рентгеноопераційного блоку Ігор Скляров.
Дитячі ліжка, ліки, розхідні медичні засоби, крісла колісні, оснащення для офтальмології та багато іншого передали французи із міста-побратима Нансі для Вінниці. Меблі, медикаменти та обладнання поповнили десять міських медичних закладів Вінниці, серед яких лікарні та центри первинної медико-санітарної допомоги. Розподілили згідно з потребами кожного медичного закладу.
У Вінницькому “Центрі матері та дитини”зробили капітальний ремонт укриття, в якому зможуть надавати повноцінну медичну допомогу під час повітряних тривог.
В холі Шаргородського центру первинної медико-санітарної допомоги відкрили «Простір вакцинованих супергероїв».
На Вінниччині триває реалізація проєкту «Забезпечення реабілітаційним обладнанням медичних закладів у територіальних громадах області». Завдяки співпраці з Humanity for Freedom Foundation (США) та при підтримці Вінницької обласної Ради проєкт виходить на новий рівень. Про це інформує Агенція регіонального розвитку Вінницької області.
У Вінницькій громаді продовжують впроваджувати нові технології у галузі медицини. Про це 21 січня Вінницька міська рада уклала відповідний меморандум з розробником медичної інформаційної системи ТОВ «Доктор Елекс». У співпраці з цією організацією з 2011 року втілили низку проєктів, зокрема запровадили єдину інформаційну систему у комунальних медичних закладах, створили автоматизовані робочі місця та електронну медичну картку пацієнтів. Наразі домовились про продовження співпраці та впровадження нових проєктів.










