
Патрульні Вінниці за одну зміну виявили трьох громадян, у яких були речовини, схожі на наркотики. Про це інформує пресслужба патрульних.
Надвечір 12 серпня на проспекті Коцюбинського патрульні помітили громадянина, який переходив дорогу в невстановленому місці. Його зупинили зробити попередження. Під час спілкування з патрульними 32-річний порушник помітно нервував. Копи провели поверхневу перевірку чоловіка і в кишені шортів виявили пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожу на наркотичну.
Ще одного громадянина зі схожою речовиною і за схожих обставин виявив інший екіпаж патрульних на вулиці Максимовича.

Також, патрулюючи вулицю Київську, інспектори виявили подрібнену речовину зеленого кольору рослинного походження у 20-річного водія автомобіля ВАЗ-2104. Крім того, сам кермувальник мав ознаки наркотичного сп’яніння. Огляд у лікаря-нарколога показав, що в організмі чоловіка наявний канабіс.
Всі чоловіки потрапили до поліції для фіксування кримінального правопорушення.








