, 9 Грудня
booked.net

У Мурафській громаді відкрили поліцейську станцію

26 жовтня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко відкрили поліцейську станцію у Мурафській територіальній громаді Жмеринського району.

– 70 – це ювілейне число. І Вінниччина за кількістю та темпами відкриття має найкращі позиції з відкриття і забезпечення діяльності поліцейських станцій в Україні. Думаю, це велика заслуга безпосередньо Івана Іщенка з його розумінням, що це потрібно, і громад, яких уже – 70. В їхньому числі – Мурафська, – сказав Вячеслав Соколовий. –  Завдання на місцях – забезпечити високий рівень правопорядку, правової свідомості через профілактику. І все це для того, щоб люди себе почували в безпеці, спокійно, з можливістю в будь-який момент оперативно та швидко отримати допомогу від поліцейського офіцера громади.

Вячеслав Соколовий наголосив, що поліцейського офіцера забезпечено не тільки службовим приміщенням, а й службовим автомобільним транспортом. – Дуже часто поліцейському доводиться виконувати  різні функції. Наприклад, підвезти людину поважного віку, допомогти дітям і, взагалі, тим, хто потребує допомоги, – зазначив голова обласної Ради. – Звичайно, має бути тісна взаємодія між співробітником поліції на місці, виконкомом, депутатами, людьми, які тут проживають. Це для того, щоб в області був порядок і безпека громадян. Дуже добре, що громада включилася в цей проєкт. Облаштування станції відбулося не тільки за кошти місцевого бюджету, а й за кошти підприємств.

Перед місцевими жителями громади виступив начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко. Він представив майбутнього поліцейського офіцера громади – лейтенанта поліції Володимира Тищенка.

– Зараз ваш поліцейський проходить навчання у Харківському університеті внутрішніх справ за американськими програмами.  Він буде працювати тільки для вас та заради вас і знаходитись тільки з вами, – сказав Іван Іщенко. – Ми переходимо на превентивні функції – надання поліцейських послуг через поліцейський сервіс. Поліцейський офіцер реагуватиме 247 на всі заяви та повідомлення.

Облаштування приміщення для поліцейської станції в Мурафі зробили за короткий термін.

– Усі допомагали: і пожежники, і поліція, і працівники сільської ради. Це на сьогодні актуально, – додав Мурафський сільський голова Олег Літвіненко. –  У перші дні війни, коли починався ажіотаж, ми телефонували тільки на 102. Тепер у нас буде свій поліцейський, думаю, що не один, тому що у 8 населених пунктах проживає 12,5 тисяч людей. Головне, щоб наш офіцер був спеціалістом і працював згідно з чинним законодавством, а в усьому іншому ми його будемо підтримувати.

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня