, 27 Січня
booked.net
13 Серпня, 2020, 15:26

У серпні відкриються всі дитячі садки Вінниці

До 25 серпня всі дитячі садочки Вінниці мають працювати у штатному режимі. Про це 13 серпня сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перевіряючи готовність закладів до відкриття.

«Ми прийняли рішення відкрити до 25 серпня всі дитячі садочки. Основною умовою було, щоб всі працівники пройшли ІФА-тести. Якщо були виявлені певні показники, то додатково робились ПЛР-тести. Тож на сьогоднішні у нас відкрито 34 садочки з 55. Далі будемо працювати, щоб відкривати садочки згідно з передбаченими умовами», – сказав Моргунов.

Мер нагадав, що з бюджету було виділено кошти на всі необхідні засоби дезінфекції в ДНЗ.

«Я заборонив керівництву дитячих садочків збирати кошти на дезінфікуючі засоби, – ми повністю забезпечимо. На першому етапі було виділено 1,8 млн грн, зараз – 800 тисяч, і далі будемо виділяти за потреби», – зазначив Моргунов.

Також для створення безпечних умов відвідування садків дітьми і роботи персоналу з 25 травня до 16 червня року 1370 працівників дитячих садків пройшли тестування на коронавірус методом ІФА, в серпні – ще 562 людини. Всього пройшли тестування 1932 працівники дитячих садків комунальної форми власності із 2889.  Тестування проводиться коштом міського бюджету.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня