, 30 Травня
booked.net

У Вінниці зафіксовано спалах сальмонельозу

У Вінниці у трьох людей зафіксували спалах сальмонельозу. Захворілих пов’язує замовлення їжі в одному з вінницьких кафе, яке спеціалізується на здоровому харчуванні.   

Про це повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

За наданою інформацією, з 3 по 4 червня усі захворіли замовляли доставку їжі з закладу громадського харчування “НЕF кафе” по вул. Кропивницького, 7.

“Фахівцями Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 11 червня. було проведено позапланове інспектування потужності та відібрано 13 проб сировини. Станом на 14 червня всі зразки знаходяться на стадії дослідження, в ході інспектування були виявлені грубі порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів”, – йдеться у повідомленні.

За рішенням Головного державного інспектора Вінницької області заклад громадського харчування “Healthy Food Vinnitsa” з 11 червня зачинений на 10 днів для усунення виявлених порушень. На власника закладу складено протокол та виданий припис про усунення порушень вимог законодавства про харчові продукти.

Відповідальність за порушення тягне за собою накладання штрафу на фізичних осіб-підприємців у розмірі шести мінімальних заробітних плат (36 000 гривень).

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня