, 8 Червня
booked.net
15 Квітня, 2021, 16:47

У Вінницькому музеї моделей транспорту готують незвичайну виставку

Відкриття планується після послаблення карантинних обмежень, оскільки наразі музей не працює.

Як повідомив  директор Вінницького музею моделей транспорту Володимир Вдовиченко, в експозиції представлять копії автомобілів Batmobiles, спорткари з блокбастерів “Форсаж”, “Назад в майбутнє” та інші. Водночас виставку не планують обмежувати лише автомобілями з американських фільмів, а доповнять експозицію автівками з радянського кіно, таких як “Королева бензоколонки”, “Міміно”.

“Вдалось знайти серію американської фірми Jada, які пов’язані з фільмами, які дуже відомі молоді – “Бетмен”, “Форсаж”, “Назад у майбутнє”. У новому залі буде розміщено кілька таких шаф. Одна вже майже готова, а другу будемо наповнювати автомобілями з відомих старих фільмів, які були зняті 20-30 років тому”, – розповів Володимир Вдовиченко.

За словами пана Володимира, до відкриття виставки готувались декілька років, шукаючи саме ті авто, які були у фільмах. Також експозицію машин доповнять фотографіями із фільмів та фігурками героїв. Ініціював виставку Володимир Вдовиченко. Каже, що надихнули розмови з дітьми, які запитували, чи є в його колекції автомобілі з кінофільмів.

Відкрити виставку планують після послаблення карантинних обмежень, оскільки наразі музей не працює.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня