, 31 Січня
booked.net

Відзнаками обласної ради нагородили волонтерів Вінниччини

5 грудня Україна разом із усім світом відзначає Міжнародний день волонтера. В обласному молодіжному центрі «Квадрат» голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов привітали волонтерів Вінниччини зі святом.

– В умовах війни, яку розв`язала росія проти України, волонтерський рух став одним із найнадійніших фронтів, завдяки якому ближче стає наша перемога над ворогом, – сказав Вячеслав Соколовий. – Волонтерство стерло межі між людьми, об`єднало різних за віком, за освітою, за професією.  Сьогодні – свято всіх, хто не стоїть осторонь, розуміє ступінь відповідальності за майбутнє та всіляко допомагає країні, наближаючи той час, коли ми з радістю почуємо слово «перемога». Велика та щира вдячність за вашу роботу!  Переконаний, такі слова вам адресують усі, кому ви допомогли.

На урочистому зібранні відомій вінницькій волонтерці Юлії Вотчер за значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану було вручено почесний нагрудний знак «За сприяння війську».

Вячеслав Соколовий і Сергій Борзов також відзначили подяками обласної Ради та обласної військової адміністрації і пам`ятними подарунками найактивніших волонтерів області, серед яких – аграрії, бізнесмени, громадські діячі, лікарі, освітяни, юристи, психологи, айтівці та підприємці.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня