28 Лютого, 2022, 10:08
Вінниччина втратила трьох бійців у боях із окупантами

Вінницька область втратила трьох бійців з початку відкритої агресії Росії проти України. Захищаючи державу у боях із окупантами, загинули Артем Савченко з Бершаді, Віктор Ільченко з Літина та Дмитро Коваль із Глухова.
Про це пише “20 хвилин. Вінниця”.
Артем Савченко загинув під Херсоном. Хлопцю було лише 18 років.

Віктору Ільченку було 37 років. У нього залишилось двоє дітей.

Мешканцю Глухівців Дмитру Ковалю було 23 роки. У громаді кажуть, що хлопець мав великі плани на майбутнє, був спокійним, врівноваженим, не шукав легких шляхів та не боявся проблем. Любив свою родину та завжди був підтримкою їм у всьому.

Вічна пам’ять нашим Героям. Співчуття близьким. Скорбимо…








