, 27 Червня
booked.net

Вячеслав Соколовий: «Маленькі українці мають бути щасливими!»

1 червня у Подільському зоопарку – день відкритих дверей. Свято для юних відвідувачів відбувається за ініціативи голови обласної Ради Вячеслава Соколового.

Юних відвідувачів зустрічає Садиба Подільського чарівника, казкові феї, які підготували чимало розваг та ігор, постійні мешканці зоопарку й екзотичні тварини, яких привезли на Вінниччину із зони активних бойових дій, та фантастичні динозаври з «Динопарку».

– Дорогі діти, сьогодні – ваш день. Бажаю добре провести час, поспілкуватися та отримати гарні враження від знайомства з тваринами, – звернувся Вячеслав Соколовий до маленьких гостей зоопарку. – Бажаю нам всім миру. Ви маєте право на щасливе дитинство! Нехай війна, вся ця біда, скоріше закінчиться. Знаю, вже скоро ви будете жити у вільній та сильній Україні.  Будьте щасливими й робіть щасливими своїх батьків та один одного. Слава Україні!

До привітань приєднались також заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк та Анатолій Ткач.

Серед відвідувачів зоопарку були як вінничани, так і діти-переселенці. Вони приїхали на Вінниччину з різних регіонів країни, де велись активні бойові дії, а тепер діти мешкають в гуртожитку одного з навчальних закладів міста.

– Діти – це наша радість. І у день, метою якого є захист дітей всього світу, ми організували спільно з Подільським зоопарком та партнерами для них свято, – сказав Вячеслав Соколовий. – У цей складний час ми повинні робити для дітей ще більше. На жаль, не всі зараз мають можливість спокійно рости, багато хто втратив домівки. Мир – дуже просте слово, але ми його зрозуміли тільки тепер, коли в країні – війна, коли дітки втрачають своїх батьків, коли дітки самі гинуть… Маленькі українці мають бути щасливими! І сьогодні я побачив, що наші юні відвідувачі вірять, що мир обов’язково буде, і ми в це віримо теж!

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня