, 24 Жовтня
booked.net
17 Липня, 2020, 16:01

На 230 млн грн спорожніла казна Вінниці через коронавірус

Через  епідемією коронавірусу бюджет Вінницької ОТГ за 8 місяців недоотримає 229,3 млн грн. Найсуттєвіші втрати відчуваються з податку доходів фізичних осіб  – 168 млн грн,  плати за землю – 27,8 млн грн та  єдиному податку – 15 млн грн.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов 17 липня під час онлайн-брифінгу. За словами мера, покращення ситуації варто чекати на осінь.

«У серпні ми прогнозуємо більш позитивну динаміку щодо наповнення бюджету. Проте, це не дасть можливості вирівняти ситуацію в повному обсязі.  Серйозний виклик – збереження робочих місць у місті Вінниці. Має бути відповідна державна програма зі стимулювання бізнесу. Якщо говорити про офіційну статистику: лише у першому кварталі середньооблікова чисельність працівників зменшилась на 1745 осіб. Розуміємо, що ця цифра не повністю відображає ситуацію на ринку праці. Разом із тим, хочу зазначу, що  за п’ять місяців створено 1765 нових робочих місць. Очікується, що  з послабленням карантину зайнятість вінничан буде зростати», – сказав Моргунов.

Мер наголосив, що стимулювання працедавців – це один з антикризових заходів програми «Вінничани важливі». На сьогодні бізнес подав заявки на компенсацію за 22 нових працівників.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня